آیا این استودیو می‌تواند تمام نیازهای تبلیغاتی من را پاسخ دهد؟

استودیو توسعه برند فهار یک آژانس فول سرویس می‌باشد که برای اجرای هر پروژه با ساخت یک تیم چندنفره چابک و عملیاتی و تشکیل اتاق خلاقیت و برندینگ، گردش کار را بسیار کوتاه می‌کند و در عین حال تمام خروجی‌های تیم، توسط مدیران هر بخش کامپایل شده و در پایان، فایل نهایی با تایید خرد جمعی آماده می‌شود.

کیفیت کار سفارش طراحی گرافیک، چاپ و بسته‌بندی و دیجیتال مارکتینگ خود را چگونه می‌توانم بسنجم؟ (چگونه می‌توانم کیفیت نهایی سفارش طراحی گرافیک، چاپ و بسته‌بندی و یا دیجیتال مارکتینگ را اعتبار سنجی کنم؟)

کیفیت استودیو توسعه برند فهار را می‌توانید از طریق بررسی نمونه کارهای موجود در سایت و سطح رضایت مشتریان قبلی، قضاوت کنید. علاوه بر این، هر گونه فعالیت دیجیتال مارکتینگ توسط مجموعه با ارائه گزارش‌های مکتوب از سایت‌های معتبر قابلیت اعتبارسنجی، گزارش و تحلیل دارد.

محاسبه تعرفه‌های قیمت طراحی گرافیک، چاپ و بسته‌بندی و دیجیتال مارکتینگ از چه فرمولی پیروی می کند؟

هزینه اجرای یک محصول با توجه به حجم مطالعات و رقابت بازار، کیفیت و زمان اجرا محاسبه خواهد شد. استودیو توسعه برند فهار، برای کسب و کارهای نوپا و استارتاپ هایی که قابلیت رشد و توسعه مناسبی داشته می‌تواند حامی و پشتیبان اجرای ایده تجاری باشد و انگیزه‌های مالی خود را در  نظر نگیرد.

به طور معمول، چند روز کاری طول می کشد تا سفارش طراحی گرافیک، چاپ و بسته‌بندی خود را تحویل بگیرم؟

بسته به سفارش، با توجه به بهینه بودن گردش کار در مجموعه ما، پروسه سفارش و تحویل با صرفه‌جویی در زمان همراه خواهد بود.

نحوه همکاری شرکت من با استودیو توسعه برند فهار به چه شکلی خواهد بود؟

در استودیو ما این امکان وجود دارد که نماینده شرکت، با کارشناس مربوطه هر قسمت به طور مستقیم برای تعداد محدود، در تماس و تعامل باشد. هر مرحله از اجرا با مطالعات بازار صنعت مربوطه، تعامل و همفکری شروع شده و پس از کامپایل چند مرحله‌ای مدیران هر دپارتمان، تایید و آماده تحویل می‌گردد.